YTÜ Teknopark, İstanbul
(212) 599 04 04
info@mikroprosesor.com.tr

HAKKIMIZDA

SOFİS SİGORTA ACENTE PROGRAMLARI

SOFİS Teknopark

1985 yılında, sektörel ticari uygulamalar geliştirmek amacı ile kurulan Mikro Prosesör; başlangıçta stratejik hedef olarak inşaat sektörüne odaklanmış ve Hakediş hesap işlemlerini bilgisayar ortamına aktaran ilk firmalardan biri olmuştur. Hakediş yazılımını, bu süreç içinde günün teknolojik yapısına göre sürekli geliştirerek yeni versiyonlar çıkarmış ve yaklaşık 2000 aktif kullanıcıya ulaşmıştır. Mikro Prosesör, 2000 yılında yeni hedef olarak sigorta sektörüne yönelmiş ve tüm perspektifi içinde sigorta acentelerini ele alarak SOFİS (Sigorta acenteleri ofis otomasyonu) yazılımının üretimine başlamıştır. İki yıllık bir çalışmadan sonra tamamlanan ürün, acentelerin kullanımına sunulmuştur. Geçen süreçte, kullanıcı acente ve brokerlerin de desteğiyle Sofis’e pek çok yeni özellik eklenmiş; Sofis Gold ve sonrasında Sofis Ultimate sigortacılık sektörüne sunulmuştur. SOFİS; kolay kullanımı, kullanıcı dostu ekranları, acentelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan gelişmiş fonksiyonları ile Türkiye genelinde sigorta acentelerinin tercihi haline gelmiştir. Mikro Prosesör, müşteri odaklı çalışma prensibi ve “Her müşterimiz bir iş ortağımızdır” vizyonu ile sektöre yeni bir açılım getirmektedir. Günümüzde sürekli değişen ve gelişen bilişim teknolojilerini çözümlerine de yansıtan Mikro Prosesör, firmalara özel yazılım, teknik danışmanlık, eğitim ve web uygulamaları konularında da çözümler sunmaktadır.

sofis sigorta programı

Hedeflerimiz

  • İlişkilerde dürüst ve etik davranmak, Bilgiyi müşteri/iş ortaklarının çıkarlarını korumak üzere kullanmak, Gizlilik ilkelerine bağlı kalmak, Uzun dönemli, kalıcı ilişkiler kurmak , Verilen taahhütlere zamanında ve eksiksiz sadık olmak, Yenilikçi ve yaratıcı olmak, Müşteri/iş ortaklarımızla takım halinde çalışmak.

Misyonumuz

  • Sektörel otomasyon ve internet çözümleri ile teknolojiyi hayatın her alanına yaymak, yeni fikirleri geliştirmek ve yeni nesil bilişimcileri sürekli desteklemektir.

Vizyonumuz

  • Yazılım çözümleri geliştirmek ve çözümlerin kullanımında maksimum müşteri memnuniyeti sağlamaktır.